Samsung’un Yeni Katlanabilir Telefonundan İlk Reklam

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, pazar günü Los Angeles’ta düzenlenen 92. Akademi Armağanları (Oscar) sırasında heyecanla beklenen yeni katlanabilir ekranlı akıllı telefonunu tanıtan bir reklam yayınladı.

Film yerküresinin en prestijli mükafatları olan Oscar Armağanları, dün akşam Los Angeles'taki Dolby Tiyatrosu'nda gerçekleşen görkemli merasimde sahiplerini buldu. Güney Kore sineması Pasite’in damga vurduğu gece, teknoloji yerküresi açısından da çok kıymetli bir gelişmeye sahne oldu. 

Samsung’un uzun devrandır üzerinde çalıştığı yeni katlanabilir ekranlı akıllı telefonu, Oscar törenisırasında yayınlanan bir reklamda önümüze çıktı. Cihazın gerisinde yatay olarak konumlanan çift art kamera bulunurken, cihazı açmadan bildirimleri denetim edebileceğiniz küçük bir ekran da var.

Güney Koreli şirketin Galaxy Fold’dan sonraki 2. katlanabilir akıllı telefonu olan Galaxy Z Flip, Motorola Razr üzere dikey olarak katlanabiliyor. Yukarıda da belirttiğim gibi kameranın yanında küçük bir ekran bulunuyor. Reklam, bir kullanıcının gelen çağrıyı süratlice cevaplamak için dıştaki küçük paneli sağa hakikat kaydırdığını gösteriyor. Bu da, laf konusu ekranın dokunmatik özellikli olacağı manasına geliyor. Birebir reklamdan yola çıkarak, katlanabilir telefonunun eller hür modundaki imajlı sohbetler için yarın açık formda konumlandırılabileceğini de söylemiş olalım.

Reklamda, cihazın ismine dair rastgele bir detay konum almadı; ama evvelki söylentiler, “Galaxy Z Flip” olarak isimlendirileceği cihetinde. Samsung’un katlanabilir ekranlı yeni amiral gemisi ile ilgili tüm ayrıntılar, 11 Şubat’ta (Yarın) San Francisco’da düzenlenecek Unpacked 2020 etkinliğinde görünür olacak. Aktiflikte başkaca Galaxy S20 ailesinin de tanıtılacağını belirtelim. 

Samsung Galaxy Z Flip birinci reklam medyası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SEO Backlink