Samsung Galaxy Home Mini, Lansman Öncesinde Görüntülendi

Samsung’un yakında piyasaya süreceği akıllı hoparlörü Galaxy Home Mini, lansman öncesinde fotoğrafları ve çalışırken çekilen bir medya ile görüntülendi. Manzaralar, cihazın birtakım kıymetli özelliklerini ortaya koyuyor.

Samsung, akıllı hoparlörü Galaxy Home Mini'nin bugün gerçekleşecek olan Unpacked etkinliğinden 1 gün sonra,12 Şubat'ta piyasaya sürüleceğini açıklamıştı. Cihaz, Galaxy S20 ailesinin tanıtılacağı aktiflik öncesinde medya ve ekran imgeleriyle birlikte ortaya çıktı.

XDA-Developers müellifi Max Weinbach'tan gelen sızıntı, hoparlörün TV'leri, dijital alıcıları ve gayrı akıllı mesken sistemlerini yaklaşık 12 metreye kadar denetim etmek için kullanılabilen IR blaster özelliğini detaylandırıyor. Kızılötesi denetim işlevi, Galaxy Home Mini'ye hususî bir yenilik değil ancak Galaxy Home Mini'nin SmartThings entegrasyonlu cihazlardan daha fazlasını kontrol etmesine yardımcı olacak.

Samsung Galaxy Home Mini'den birinci fotoğraflar

Galaxy Home Mini, Spotify'dan müzik çalma, hava durumu haberleri sağlama, alarm kurma ve haber okuma üzere akıllı hoparlörlerden beklediğimiz birçok özelliği destekleyecek. Cihaz, daha âlâ stereo ses sağlamak için diğer bir Galaxy Home Mini hoparlör ile eşleştirilebiliyor, Bluetooth üzerinden akış sağlayabiliyor ve SmartThings cihazlarından bildirim alabiliyor.

Ortaya çıkan haberler ayrıyeten Galaxy Home Mini'deki sınırlamalar hakkında da birtakım ayrıntılar içeriyor. Hoparlörde 3,5 mm'lik jak girişi yok ve cihazın alt tarafından çekilen fotoğrafa nazaran, USB-C konumuna microUSB bağlantı noktasına sahip olacak. Weinbach ayrıyeten Galaxy Home Mini'nin 2.4GHz Wi-Fi'yi desteklediğini belirtti. Ayrıyeten Alexa ve Google Asistan'ın gerisinde kalan Bixby akıllı asistanı kullanıyor. Samsung'un Unpacked etkinliği bugün saat 22.00'da başlayacak ve aktiflik sırasında Galaxy Home Mini hakkında daha ziyade detay sunulacak.

Samsung Galaxy Home Mini'nin çalışırken görüntülendiği video:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SEO Backlink