Enes Batur, Reynmen’in İzlenme Sayısına Yaklaşamadı

Geçtiğimiz günlerde yeni müziği ‘Dolunay’ı yayınlayan Enes Batur, birtakım haberlere nazaran meydan okuduğu Reynmen’in başarısına yaklaşamadı bile. Dolunay, 15 saatte 3 milyon görüntüleme aldı.

Bildiğiniz üzere ünlü YouTuber Enes Batur, geçtiğimiz günlerde yeni müziği ‘Dolunay’ı takipçileriyle paylaşmıştı. Gelgelelim medyada konum alan haberlere nazaran Enes Batur, büyük umutla çıkardığı Dolunay müziğiyle birlikte istediği başarıyı elde edemedi.

YouTube’da 11,5 milyon aboneye sahip olan Enes Batur’un 5 gün evvel yayınladığı Dolunay müziği şu ana kadar 14 milyon 370 bin 192 görüntüleme almış durumda. Enes Batur, müziği yayınlanmadan evvel Reynmen’e meydan okudu. Lakin Enes Batur’un meydan okuduğu Reynmen’in müziği, Enes Batur’un müziğinden çok daha büyük muvaffakiyet elde etti.

Reynmen ismiyle bilinen Yusuf Aktaş, Derdim Olsun ve Ela müzikleriyle birlikte 2019 yılında izlenme rekorları kırmıştı. Reynmen’in en aktüel müziği Ela şu anda 212 milyon görüntülenmeye sahipken yaklaşık bir yıl evvel çıkan Derdim Olsun müziği aktüel olarak 258 milyon izlenmeye sahip durumda.

Enes Batur’un Dolunay müziği şu anda YouTube Trend Görüntüler listesinde 7. sırada bölge alıyor. Gelgelelim 15 saat içinde 3 milyon izlenme kazanan Dolunay, Reynmen’in tıpkı vadede elde ettiği izlenme sayısına yaklaşamadı bile. Reynmen’in Ela isimli müziği tıpkı vadede 10 milyon izlenme almış ve Türkiye’nin en çok dinlenen müziği olmuştu.

Enes Batur’un en büyük rakibi Yusuf Aktaş, bundan üç gün evvel Enes Batur’un Dolunay müziği hakkında birtakım argümanlarda bulunmuştu. Reynmen, Instagram üzerinden yaptığı bir paylaşımda Enes Batur’un müziği ile Gülşen’in Yurtta Aşk Cihanda Aşk müziği arasında benzerlik olduğunu ima etmişti. Hikayenin detaylarını öğrenmek için şu haberimizi okuyabilirsiniz.

Daha evvel 2018 yılında çıkardığı Hayal mi Gerçek mi? isimli sineması ile gündeme gelen Enes Batur, bu prodüksiyonuyla da büyük muvaffakiyet elde edememişti. Enes Batur’un sineması gişede kestirim edilen yararı sağlayamamış ve birçok yorumcuya nazaran sınıfta kalmıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SEO Backlink